W moim dorobku zawodowym mam setki artykułów oraz blogów, które prowadziłam i prowadzę. Przykładowe linki:

 

https://www.inwestycjawekologie.pl/- strona na temat odnawialnych źródeł energii. Tworzyłam ją wspólnie z moim zleceniodawcą i jednocześnie kolegą. Wszystkie artykuły są mojego autorstwa. Ta tematyka stała się moją pasją i wspólnie tworzyliśmy oferty marketingowe pod ogniwa fotowoltaiczne oraz duże inwestycje fotowoltaiczne. Co do tej strony mamy jeszcze wiele pomysłów i planów. Jednakże zapał nasz ostudziło nasze ustawodawstwo w zakresie wprowadzania OZE do Polski.

https://klimat-dom.pl/- dla tego zleceniodawcy tworzę obecnie artykuły o tematyce klimatyzacja, wentylacja, ogrzewanie, sanitarne.

https://www.majstershop.pl/- prowadzę bloga dla hurtowni budowlanej.

WWW.domowladni.pl- strona na temat wyposażenia wnętrz i trendów w branży aranżacji mieszkań i domów.

Przykłady wcześniejszych moich blogów:

https://najciekawszewnetrza.galeria-online.pl/

https://przytulnemieszkanie.ciekawostki-o.pl/

https://aranzujznami.dobry-biznes.eu/

https://aranzacjawnetrz.zapoznajsie.eu/

https://wnetrza.swiezeinformacje.eu/

https://wykonczeniawnetrz.swiezeinformacje.info/

https://herbata.ciekaweartykuly.eu/
https://zielonaherbata.innowacyjna.eu/
https://najciekawszewnetrza.galeria-online.pl/
https://przytulnemieszkanie.ciekawostki-o.pl/
https://herbaciarnia24.info/
https://aranzujznami.dobry-biznes.eu/

Współpracowałam z firmami i portalami m.in. z branży: budowlanej, wyposażenia wnętrz, instalacji sanitarnych, medycznych, motoryzacji, klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania, marketingu,e-commerce, spożywczej, geodezji, finansowej i wiele innych.

Współpracuję również z takimi serwisami jak textbroker czy Carrero. Współpracuję z  agencjami reklamowymi jak i firmami z różnych branż.   Do każdego zleceniodawcy podchodzę indywidualnie, łącząc moją wiedzę, doświadczenie oraz intuicję. Piszę artykuły skrojone na miarę. Moje teksty są wartościowe merytorycznie, przyjemne w czytaniu i unikalne. Jestem osobą zdyscyplinowaną, odpowiedzialną w swojej profesji zawodowej i terminową.